» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
خرید و دانلود پایان نامه ای با موضوع اهداف بعثت پيامبران و پيامبراعظم‌(صلي‌الله‌عليه‌و‌آله‌وسلم) آسیه سادات سیدی 1394/11/19 دسته بندی : عمومی 0

همه ما میدانیم که خلقت انسان هدف دار بوده و پیامبران برای راهنمایی ما به همین هدف مبعوث شده اند این پروژه هم در همین مورد یعنی اهداف بعثت پیامبران تهیه شده است.

اين جهان خود به خود به وجود نيامده بلكه خالقي دانا و حكيم دارد كه آن را با علم، قدرت، اداره و از روي حكمت آفريده است و هيچ گاه كار لغو و عبث انجام نمي دهد.

آفرينش انسان و جهان نيز بيهوده و عبث نيست. دنيا مزرعه آخرت و محل خودسازي و پرورش نفس است، پس توشه هاي اخروي بايد در همين جهان تهيه شوند.

بنابراين انسان براي پيمودن راه سعادت و كمال و تأمين آسايش و خوش بختي دنيوي و اخروي، نياز به برنامه كامل و فراگير دارد، از سوي ديگر، خود نمي‌تواند چنين برنامه اي را تهيه كند، از همين رو، نياز به راهنمايي و هدايت آفريدگار هستي دارد كه انسان و جهان را خلق كرده و بر همه چيز آگاه است. اين هدايت هاي خداوند متعال به وسيله «پيامبران» به سوي بشر آمده و اهل «نبوت» را ضروري ساخته است.


خرید و دانلود | 7,000 تومان
گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط